דף ראשי מאמרים כל הסודות על עתיקות למכירה וקצת מעבר לכך

כל הסודות על עתיקות למכירה וקצת מעבר לכך

לעיתים קרובות אנו מגלים שיש לנו בבית איזה פריט, בין אם זאת תמונה ישנה, ואזה או מטבע שיש להם ערך אך אנו לא בטוחים מה הוא. רבים ממהרים ומחפסים כיצד לממש את ה"אוצר" שלהם ורוצים למכור למרבה במחיר,

אולם קחו בחשבון שיש עתיקות למכירה בעלי ערכים גבוהים מאוד ומי שאינו יודע עלול להיפרד מפריט יקר ערך ללא ידיעתו.

ספל חרסינה
ספל חרסינה

לעיתים קרובות אנו מגלים שיש לנו בבית איזה פריט, בין אם זאת תמונה ישנה, ואזה או מטבע שיש להם ערך אך אנו לא בטוחים מה הוא. רבים ממהרים ומחפסים כיצד לממש את ה"אוצר" שלהם ורוצים למכור למרבה במחיר,

אולם קחו בחשבון שיש עתיקות למכירה בעלי ערכים גבוהים מאוד ומי שאינו יודע עלול להיפרד מפריט יקר ערך ללא ידיעתו. רגע לפני שאתם ממהרים "למכור" ול"התעשר" כדאי שתקראו כמה דברים שיעזרו לכם להכיר ולהבין את עולמם של עתיקות למכירה, יתכן כי אולי אף תפיקו רווח מכך.

חשוב לדעת כי יש עתיקות למכירה בעלי ערכים שונים וחשוב שתפנו לבעלי מקצוע על מנת לקבך חוות צעת מקצועית באשר לתמחור הפריטים.

 

לעמוד בפני הפיתוי של מימוש מהיר של עתיקות למכירה

לא אחת אנו נתקלים בירושה שלא ציפינו, זו יכולה להיות דירה עם תכולה של מכר, חבר או בן משפחה. לעיתים אותה דירה הורשה ישירות אלינו ולעיתים אנו רק נטפל בעניינים מסביב. דירות אלו מכילות אין ספור פריטים ומי שאנו בקי בעיניני עתיקות ירצה כמה שיותר מהר להיפרד מנכסי הדירה ולממש אותם מהר ככל האפשר.

אולם עתיקות למכירה יכולים להיות בעלי ערך רב וההצעה שתקבלו מאותה חברת פינו שכוללת את הטלוויזיה הישנה או מכונת הכביסה שבקושי עובדת ואף את הפינוי ל הכל, הצעה כזו עלולה להסתיר בחובה עתיקות למכירה שיש להם ערך כספי רב. לכן ההמלצה הגורפת היא לא למהר אלא להיות סבלניים, להזמין בעל מקצוע מיומן שיש לו את הידע והניסיון לתמחר בדיוק את הפריטים השונים.

באופן זה תבטיחו לעצמכם כי עתיקות למכירה ימכרו לא למרבה במחיר אלא למי שישלם את התמורה האמיתית עבורם.

מה חשוב לדעת בנוגע אל עתיקות למכירה?

כאמור אנו יכולים לפגוש עתיקות באין ספור מקומות, החל מהמחסן הישן שלנו ועד לתכולת דירה שנופלת בחלקנו. חשוב להבין כי אי אפשר להתייחס אל עתיקות למכירה באופן שווה מכיוון שיש מגוון, שיש סוגים שונים וכל דבר חייב להיבדק לגופו.

רק באופן זה תוכלו להבטיח כי הפריטים יתומחרו בצורה נכונה ואמיתית. יתרה מכך, עתיקות למכירה יכולים להיות בעלי ערכים שונים בשל עובת הגיל שלהם, פריטים ישנים יותר יכולים להיות מתומחרים בערך גבוהה יותר, גם כאן יש חשיבות למקצועיות ולניסיון של החברה אליה תמכרו את עתיקות למכירה.

יש מספר פרמטרים המשפיעים על עתיקות למכירה והם מצב הפריט, גודלו, גילו, עד כמה הוא שכיח או נדיר והאם הוא מותג. כל אחד ממרכיבים אלו משפיע על המחיר הסופי.

 

אם אתם מתעניינים בעתיקות למכירה נשמח לתת לכם ייעוץ והכוונה


ליצירת קשר לחץ כאן