דף ראשי מאמרים מכירות פומביות באינטרנט

מכירות פומביות באינטרנט

בבית שלנו יש לא מעט "אוצרות", האמת, לא תאמינו כמה.

לא מעט מהם נמצאים לידכם ביום יום וחלקם סגורים באיזה מחסן או חדר בלי תעשו בו שימוש.

בבית שלנו יש לא מעט "אוצרות", האמת, לא תאמינו כמה.

לא מעט מהם נמצאים לידכם ביום יום וחלקם סגורים באיזה מחסן או חדר בלי תעשו בו שימוש.

מכירות פומביות באינטרנט זו הדרך שבה תוכלו לדעת ולהעריך כמה באמת שווה אותו פריט והאם הוא באמת "אוצר". כמובן שיש לא מעט דרכים ואפשרויות למכור את הפריטים או החפצים הללו אבל רק מכירות פומביות באינטרנט מאפשר להציע אותם למכירה במחיר שהם באמת שווים.

אז יש לכם פלטפורמות מכירה שונות הכוללת את המכירה הפרונטאלית או הוירטואלית אך אם אתם רוצים להגדיל את סיכויי ההצלחה ולמקסם את הרווח שלכם הדרך לעשות זאת היא על ידי בית מכירות פומביות.

היתרון הבולט בשימוש עם מכירות פומביות באינטרנט שמובטח לכם ששם יש בעלי מקצוע עם יכולת להעריך את השוויי האמיתי של הפריט שלכם. לכן אם אתם מתעניינים במכירות פומביות באינטרנט אתם חייבים לפנות למקצוענים בתחום.

 

מכירות פומביות באינטרנט, איך יודעים בכמה מוכרים?

מכירות פומביות באינטרנט זה פתרון מעולה לממש את האוצרות החבויים שלנו.

ללא ספק בזכות בית מכירות פומביות נוכל למכור פריטים מגוונים במחירים שיצדיקו את הפריטים הנמכרים, אך כפי שאנחו מבינים בית מכירות פומביות הינו עסק לכל דבר ועניין וכעסק עליו להרוויח.

ואכן פרסום הפריטים שלכם במכירה פומבית היא בעבור רווח או נכון יותר עמלת מכירות. מכירות פומביות באינטרנט המתבצעת באתר אינטרנט או רחבת מכירה פרונטלית כרוכה בעלות כפולה מכיוון שאתם משלמים עבור הצגת הפריטים בין אם מכרתם ובין אם לא ובנוסף עמלה על מכירה שיצאה לפועל כלומר התבצעה.

אז השאלה הנשאלת היא מכירות פומביות באינטרנט שיכולה להניב לנו רווח X שלעיתים הוא נמוך או שאנו מורידים מחיר על מנת "להיפטר" מהפריט למה לנו לשתף גורף נוסף שיקח נתח רווח שלנו? יש לכך כמה תשובות והטובה שבהן היא שהצעת מוצר או פריט למכירה במכירה פומבית חייב להיות מקורי "עם תעודות" ואם אנו נציע למכירה פריט אספנות בעל ערך ככל שיהיה יהיה עלינו להוכיח את מקוריותו ולגבות אותו בתעודה או רישיון מקוריות.

מכירות פומביות באינטרנט אשר מתבצעת בבית מכירות פומביות מבטיח גם למוכר וגם לקונה כי המוצר שאותו הוא רוכש  יהיה מקורי והמוכר יקבל את התמורה המשתלמת עבורו ולא יפסיד או שתהיה הונאה מצד המוכר או הקונה. בעצם מכירות פומביות באינטרנט שמתבצעת ב בית מכירות פומביות מבטיחה לכולם שהכל מתנהל בצורה חוקית ותקינה.

מעבר למכירות פומביות באינטרנט מה עוד מוכרים בבית מכירות פומביות?

ראשית חשוב להבדיל בין סוגי בתי מכירות השונים, כאלו שהם פרונטאלים כלומר אתם ממש מגיעים לחנות פיזית לראות ולחוש את הפריטים לעומת חנות אינטרנטית ששם התמונות הם הקשר שלכם אל הפריט.

מכירות פומביות באינטרנט בתמונה קצת מקשה על האמיניות וההיצע לרוב הרבה יותר גדול מהסיבה שיש יותר מוכרים, יותר פריטים ואין סוף אפשרויות.

אולם מכירות פומביות באינטרנט בדרך כלל תהיה חיחודית למוכר, מכיוון שיש פריטים שהם "אחד במינם" ואין להם אח ורע. לכן להבדיל מאתרי מכירות רגילים ברשת המאפשרים שימוש בפלטפורמה של מכירת מוצרים ופריטים מיד שנייה מכירות פומביות באינטרנט המתבצעת ב בית מכירות פומביות אינטרנטי מיועד לדברים שאינם סטנדרטיים או שכיחים, פריטים נדירים ויחודיים כגון: אוספים נדירים, ירושות ועזבונות ועוד.