יום חמישי | י"ג סיון התשפ"ד

מכירה פומבית

הבית שלכם עבור מכירה פומבית מוצלחת

מצאתם תקליט ישן? מכירה פומבית היא הדרך למכור אותו

על מכירה פומבית ועוד

האם שאלתם את עצמכם מה אפשר לעשות לגבי אותם פריטים ישנים שמצאתם  שוכבים במחסן מבלי שנגעתם בהם כמה שנים טובות?האם שאלתם את עצמכם האם יש לאותם פריטים ערך? 

בזכות מכירה פומבית תוכלו לא רק לקבל הערכת מחיר עבור פריטים אלו אלא גם ממש למכור אותם ולממש אותם בעבור כסף אמיתי. מכירה פומבית בין אם היא וירטואלית או פרונטלית מאפשרת לכם לקבל כסף עבור אותם חפצים שישבו במחסן והעלו אבק.

 

בימי קדם אותה מכירה פומבית – מכירת חצר איפשרה למיעוטי יכולת להחליף פריט שהם לא צריכים בפריט אחר שיש לשכן שלהם. שיטת מחזור זו רקמה עור וגידים עם  השנים וכיום הפריט הנחשק נמכר למרבה במחיר.

Screenshot_344

  4

  מגוון שיטות של מכירה פומבית

  כפי שבנו על מנת למכור פריט מסויים נציע אותו במכירה פומבית, יתרון בולט בדרך זו היא שאנו יכולים לקבל הרבה יותר עבור אותו חפץ, והחיסרון הוא שלא תמיד תצליחו למכור אותו.

  יש 2 שיטות מכירה נפוצות והן מכירה פומבית פרונטלית שבה מגיעים הקהל המעוניין  אל בית המכירות, רואה את הפריטי ומציע את המחיר הגבוה על מנת לזכות.

  שיטה נוספת הנפוצה יותר כיום בעולם הדיגיטלי היא בית מכירות פומביות וירטואלי, כלומר מוכרים את הפריטים על פלטפורמת האינטרנט.

  השיטה הזו אידיאלית מכיוון שניתן להציג הרבה יותר פריטים בבת אחד לכל גולש, הגולש יכול למיין ולסנן את הפריטים בהתאם לצורך שלו.

  מכירה פומבית זה ענין למקצוענים

  מכירה פומבית חייבת להתבצע בבית מכירות מוכר ומקצועי, אמנם יש עלויות של עמלות לבית המכירות אולם זה שווה כל שקל מכיוון שקיום מכירה פומבית מהווה חשש הן למוכר והן לקונה, ואם אותו ביתמכירות פומביות הינו ידוע ומקצועי הוא משמש כמתווך על מנת להבטיח את חוקיות ואמיתותהמכירה והקנייה כאחד.

  2